Hvem jobber hos oss?

Hvem jobber hos oss?​

Tusen takk til alle våre frivillige

Alt av arbeid i Øst-Europa gjøres i samarbeid med våre lokalt ansatte og frivillige. De kjenner menneskene aller best, lokalsamfunnene og utfordringene. Vi samarbeider med over 380 menigheter i Øst-Europa, og vi ønsker å styrke og støtte disse etter beste evne. Støtten vi får fra givere og frivillige gjør alt dette mulig. Hos oss regnes alle støttespillerer og samarbeidspartnere som en del av «staben»; vi er alle viktige.

Ansatte i Misjon Uten Grenser

Runar Byberg

Generalsekretær

Epost: rbyberg@mug.no

Lillian Iversen

Økonomiansvarlig

Epost: liversen@mug.no

Thrine-Lise Heap

Fadderskapsleder

Epost: theap@mug.no

John Børven

Innsamlingsleder varer

Epost: jborven@mug.no

Tonje Haugeto Stang

Redaktør magasin (deltid)

Epost: thstang@mug.no

Marte Ermesjø Holm

Kommunikasjon SoMe (deltid)

Epost: mholm@mug.no

Mariann Børven

Administrativ assistent (deltid)

Epost: mborven@mug.no

Christine Berglund

Fadderskapskoordinator (deltid)

Epost: cgulseth@mug.no

Hanne Hodne

Koordinator og fundraiser

Epost: hhodne@mug.no

Charlotte Lauvland

Fundraiser

Epost: clauvland@mug.no

Møt våre

Ungdomsarbeidere

Ungdomsarbeiderne våre jobber deltid ved siden av studiene for å engasjere unge for misjon i Øst-Europa. De arrangerer aktiviteter, samler inn klær og penger og tar med grupper på misjonstur.

Stig Marius Haugland

Ungdomsarbeider i Kristiansand

Thea Karoline Sæle

Ungdomsarbeider i Bergen

Martin Sebastian Schnell

Ungdomsarbeider i Kristiansand

Malin Haughom

Ungdomsarbeider i Bergen