Hvem jobber hos oss?

Hvem jobber hos oss?​

Tusen takk til alle våre frivillige

Alt av arbeid i Øst-Europa gjøres i samarbeid med våre lokalt ansatte og frivillige. De kjenner menneskene aller best, lokalsamfunnene og utfordringene. Vi samarbeider med over 380 menigheter i Øst-Europa, og vi ønsker å styrke og støtte disse etter beste evne. Støtten vi får fra givere og frivillige gjør alt dette mulig. Hos oss regnes alle støttespillerer og samarbeidspartnere som en del av «staben»; vi er alle viktige.

Ansatte i Misjon Uten Grenser

Runar Byberg

Generalsekretær

Epost: rbyberg@mug.no

Lillian Iversen

Økonomiansvarlig

Epost: liversen@mug.no

Thrine-Lise Heap

Fadderskapsleder

Epost: theap@mug.no

Kristina Ulla Eggers

Markeds- og innsamlingsleder

Epost: kulla@mug.no

John Børven

Innsamlingsleder varer

Epost: jborven@mug.no

Tonje Haugeto Stang

Kommunikasjonsmedarbeider

Epost: thstang@mug.no

Marte Ermesjø Holm

Kommunikasjonsmedarbeider

Epost: mholm@mug.no

Mariann Børven

Administrativ assistent

Epost: mborven@mug.no

Christine Berglund

Fadderskapskoordinator

Epost: cgulseth@mug.no

Julie Sivertsen

Grafisk designer

Epost: jsivertsen@mug.no

Hanne Hodne

Koordinator og fundraiser

Epost: hhodne@mug.no

Charlotte Lauvland

Fundraiser

Epost: clauvland@mwbi.org

Møt våre

Ungdomsarbeidere

Stig Marius Haugland

Ungdomsarbeider i Kristiansand

Thea Karoline Sæle

Ungdomsarbeider i Bergen

Martin Sebastian Schnell

Ungdomsarbeider i Kristiansand

Malin Haughom

Ungdomsarbeider i Bergen